Ebookpoint -45% obyczaj

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Just the Man She Needed
Avadoro

Slade nigdy nie zaznał rodzicielskiej miłości i być może dlatego wybrał życie tułacza, bezustannie przemierzając kraj w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Podczas jednej z takich podróży poznał piękną Emily i jej małego synka. Emily niedawno owdowiała, a już wkrótce ma przyjść na świat jej drugie dziecko Slade proponuje jej pomoc w prowadzeniu rancza. Tych dwoje samotnych ludzi odnajduje w swym towarzystwie spokój i szczęście. Jednakże żadne z nich nie ma odwagi przyznać się otwarcie do swych uczuć.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

Heathcliff1510 | 2015-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2015

Autorka w prosty i obrazowy sposób pisze o tych najważniejszych w życiu sprawach. Paradoksalnie przy towarzyszących nam obecnie upałach zamarzyłam o śnieżnej i świątecznej ekranizacji tej książki.

książek: 1910
izomorfia3 | 2013-03-28