Ten niezwykły, wymarzony

Okładka książki Ten niezwykły, wymarzony
Karen Rose Smith Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans
Just the Man She Needed
Harlequin
2001-01-01
2001-01-01
Jan Zakrzewski

Świetna książka, polecam...

Autorka w prosty i obrazowy sposób pisze o tych najważniejszych w życiu sprawach. Paradoksalnie przy towarzyszących nam obecnie upałach zamarzyłam o śnieżnej i świątecznej ekranizacji tej książki.

1937

Na półkach: , , , , ,

Kapitalna !

Dodaj cytat z książki Ten niezwykły, wymarzony