Proste fryzury dla dzieci Strzyżenie, upinanie, zaplatanie

Tłumaczenie: Urszula Szymanderska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki
gosiaczekkk

Twoje dziecko nie lubi wizyt u fryzjera niemal tak bardzo jak wizyt u dentysty? Córka koniecznie chce się czesać jak Britney Spears, a syn marzy o fryzurze Davida Beckhama? Chcesz zaoszczędzić nieco czasu i pieniędzy? Zostań ulubionym fryzjerem swoich dzieci! W atmosferze zabawy można wyczarować aż 80 ciekawych fryzur, skrócić lub wycieniować włosy, wyrównać grzywkę i podciąć końcówki, zrobić...

można wyczarować aż 80 ciekawych fryzur, skrócić lub wycieniować włosy, wyrównać grzywkę i podciąć końcówki, zrobić modnego pazia lub boba.
Wszystko dzięki superdokładnym, ilustrowanym instrukcjom, informacjom na temat akcesoriów i preparatów niezbędnych w domowym salonie urody oraz najprostszych technik fryzjerskich. Dziewczynki będą zachwycone, jeśli
fantazyjnie je uczeszesz: upniesz im zawadiackie „ślimaczki”, pomysłowe różki lub szykownego kucyka. Przy okazji można zadbać także o tatę: kolorowy poradnik zawiera kilka pokazów strzyżenia mężczyzn.

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/proste-fryzury-dla-dzieci_p10439768.html

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/proste-fryzury-dla-dzieci_p10439768.html