Jak w pułapce

Tłumaczenie: Violetta Dobosz
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Joy House
Gośka

Dla Marka Harrisa, wziętego kalifornijskiego adwokata, życie miało się skończyć wraz z... zamordowaniem żony. Ale gdy po kilku pijackich tygodniach budzi się w misji Armii Zbawienia, dostaje chyba od losu drugą szansę - nawet jeśli jest ścigany nie tylko przez prawo, ale i gangsterów. Młoda wdowa, May Hill, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Mark zostanie jej szoferem i tym sposobem...

Młoda wdowa, May Hill, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Mark zostanie jej szoferem i tym sposobem znajdzie schronienie w domu na odludziu. Tylko na jak długo... I czy to naprawdę dobre miejsce na kryjówkę?

źródło opisu: Wydawnictwo C&T, 2012

źródło okładki: http://literacki24.pl