Najlepsze rośliny na balkon i taras

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Katalog roślin przeznaczony dla wszystkich, zainteresowanych zdobieniem roślinami swoich balkonów i tarasów. Przyjazny, napisany przystępnym językiem i przejrzysty. Ma nowoczesny layout oraz bliski kwadratu, poręczny format. Składa się z trzech głównych części: poradnika, który radzi, jak kupować, sadzić i pielęgnować rośliny balkonowe i tarasowe, katalogu 80 najlepszych zdaniem Autora gatunków oraz zestawień, pozwalających Czytelnikowi wybrać roślinę idealną do swoich potrzeb. Katalog ułożono alfabetycznie. Każdy gatunek opatrzono krótkim, treściwym opisem, piktogramami oraz pięknym zdjęciem.