Hosty do ogrodów i na balkony

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Katalog gatunków i odmian host oraz poradnik w jednym. Czy wiesz:jakie gatunki i odmiany host wybrać do ogrodu, na balkon lub do doniczkiajakie hosty pięknie rosną w cieniu, a jakie w słońcua jakich warunków potrzebują hosty, aby w pełni ujawnić swą urodęa Efektowne, wielobarwne liście, wielka różnorodność odmian i duża wytrzymałość tych roślin stanowią o ich przydatności do tworzenia kompozycji w ogrodzie, na tarasie lub balkonie, a nawet na parapecie okiennym. W książce znajdziesz opisy gatunków i odmian, pogrupowane według walorów ozdobnych, wielkości i wymagań pielęgnacyjnych.

GABRYSIA | 2013-03-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ogrody