Gwiazdka z nieba

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Fallen hero
Avadoro

Po tylu latach ich spotkanie wydawało się niesamowitym zrządzeniem losu. Elinor, teraz już dorosła kobieta, znów natknęła się na majora Milesa, bohatera jej dziewczęcych marzeń, którego podziwiała jako wspaniałego żołnierza. Kiedyś był dla niej nieosiągalnym ideałem, jedynym mężczyzną, którego chciała poślubić. Niestety, Miles ożenił się z inną. Teraz okazało się, że znów jest wolny i chętnie przeżyłby romans z Elinor, ale przecież ona nie o tym marzyła.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!