Dieta z owoców cytrusowych

Wydawnictwo: Astrum
837277014X
poradniki

Autor: Marlena KrzyżostaniakWydawca: Astrum Format: A5 Ilość stron: Rok wydania: 2000 Oprawa: miękka ISBN: 837277014XZachęcamy do sięgnięcia po tę pozycję osoby, które lubią eksperymentowac w kuchni oraz którym zależy na urozmaiceniu diety niskokalorycznymi, odżywczymi i leczniczymi owocami. Bogate w witaminy, sole mineralne i inne składniki, są one konieczne do zachowania zdrowia. Pomagają także usuwać z organizmu nagromadzone wolne rodniki, przyspieszajace procesy starzenia się działają zatem nie tylko leczniczo, ale i odmładzająco! Cytrusy spożywane codziennie pozwolną nam cieszy się zdrowiem i urodą przez wiele lat.Proponowane w książce przepisy kulinarne przekonają nawet najwybredniejszych smakoszy, iż owoce cytrusowe są nie tylko świetną przekąską, ale i niezastąpionym składnikiem każdej diety.