9788360203217
weeman

Krzysztof Jackowski żywym i emocjonalnym językiem opisuje swoje osiągnięcia. Każde z nich w sposób metodyczny i skrupulatny poddaje analizie i co najważniejsze poświadcza dokumentami - są wśród nich nie tylko podziękowania od osób prywatnych, ale przede wszystkim potwierdzenia od funkcjonariuszy policji. To niezwykle połączenie pasjonującej literatury faktu, traktatu filozoficznego z rozprawą naukową. Nikt nie pozostanie obojętny wobec tej publikacji. Tych, którzy wierzą w niesamowite zdolności Jackowskiego, usatysfakcjonują zebrane przez niego dowody. Ci, którzy są sceptykami, będą musieli na nowo przemyśleć swoje wątpliwości.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/236081

Justyna_78 | 2013-10-30
Przeczytana: 27 października 2013

Obie części zatytułowane "Zmarli mówią" robią wrażenie. Z okładki książki można przeczytać takie zdanie: "Nikt nie pozostanie obojętny wobec tej publikacji", niewiem jak inni, ja nie pozostałam.
Jeśli chodzi o jasnowidzenie to coś tam słyszałam, widziałam jakieś programy na ID Investigation, ale nigdy nie zgłębiałam temetu. O publikacjach usłyszałam w jednym z programów tvn i postanowiłam pokusić się o lekturę.
Publikacje są o tyle bardzo ciekawe, że wszyscy scepytcy, tacy jak ja, zobaczą mnóstwo dowodów na to, że NAPRAWDĘ istnieją osoby z darem jasnowidzenia takie jak Pan Krzysztof Jackowski, nadal jednak pozostaje pytanie bez odpowiedzi jak to się dzieje. Naukowcy nie są w stanie tego wyjaśnić a co gorsze podobno nie próbują i skupiają się tylko na odpowiedzi na pytanie "w jaki sposób nas oszukał".
Można doszukiwać się spekulacji, ja też taki błąd popełniałam mając jednynie szczątkowe informacje na temat działalności jasnowidzów, np. w przypadku odnalezienia zwłok, że być...

Małgorzata48 | 2012-09-17
Przeczytana: 30 sierpnia 2012

Niesamowita, interesująca, lektura, nie można pozostać obojętnym, na to, opisuje pan Jackowski. Refleksja : jakże mizerne są nasze doświadczenia życiowe, jak wiele jest jeszcze zjawisk czeka na wyjąśnienie, zanalizowanie. Mam wielki szacunek dla pana Jackowskiego, dla jego cięzkiej, wyczerpującej pracy. Przykra jest świadomość, że policja, niewątpliwie korzystając z jego niezwykłych zdolności, nie potrafi się do tego przyznąć.
Polecam gorąco.

Psotka | 2014-08-20
Przeczytana: 14 sierpnia 2014

Książkę zakupiłam już jakiś czas temu, ale z powodu nawału czekających w kolejce do przeczytania książek dopiero trafiła na swoja kolej. Czy warto było wydać pieniądze, poświęcić czas a także zastanowić się nad nią? Z czystym sercem mówię: "Nie wiem"

"Zmarli mówią" to chyba pierwsza książka o której nie wiem co napisać. Czuję się rozerwana między zachwytem, a totalnym odrzuceniem. Dlaczego właśnie tak? Bo zaraz po przeczytaniu jest się zafascynowanym "zdolnościami" pana Krzysztofa. Jego sukcesy potwierdzane przez rodziny czy policję robią wrażenie. Odczuwa się pewnego rodzaju przerażenie, że można rozmawiać ze zmarłymi, czuje się respekt przed tym jak inni poświęcają czasami miesiące a nawet lata na odnalezienie bliskich czy to żywych czy zmarłych, gdy jemu zajmuje to góra godzinę. Gdzieś w głębi tli się szacunek za to, że przyznaje iż często zdarza mu się nic nie czuć i że nie jest w stanie pomóc. Wszystko w książce jest ślicznie udowodnione, ale... No właśnie i tu zaczyna się...

PkpPr | 2017-07-11

Książka zdecydowanie budzi emocje. Napisana w dość chaotyczny sposób opowieść o życiu, śmierci i tym co jest po niej. Łączy w sobie elementy życia autora od czasów dzieciństwa- w końcu to autobiografia, z paranormalnym talentem pana Jackowskiego. Podczas lektury ogarnął mnie strach i refleksja na temat śmierci, ponieważ pragnienie ostatecznego końca z każdą stroną przestawało być dla mnie realne. Autor w każdym momencie swojej pracy przekazuje myśl, że po śmierci nadal coś jest. Piorunujący jest też fakt nieuchronności losu. Skoro można przewidzieć przyszłość, nie można się od niej ustrzec. Czy więc wszystkie wysiłki jakie wkładamy w swoje życie są skazane na nic, bo potężniejsza siła i tak skieruje nas do wypełnienia przyszłości? A może każdy taki wysiłek także jest zapisany? Książka zdecydowanie zapada w pamięci i pokazuje, że nie wszystko można objąć naukowym rozumem.

Milena | 2016-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2016

Świetna! Szczególnie dla ludzi, którzy interesują się parapsychologią. Kupiłam, ponieważ chciałam poznać P. Krzysztofa bliżej, chciałam się przekonać czy to co mówi w mediach jest w ogóle możliwe - i przekonałam się. Coś w tym musi być. Polecam.!

Daimona | 2017-01-13

Książka świetnie napisana. Momentami przerażająca. Autor przedstawia ogromną ilość dokumentów z spraw które wyjaśnił: Wycinki z gazet, pisma...Polecam :)

KornFanHead | 2012-10-02
Przeczytana: 02 października 2012

Właśnie skończyłem czytać tę książkę. Sam łapię się za głowę, że zabrałem się za nią tak późno. Czekała na mnie od miesiąca, a ja najpierw chciałem nadrobić inne książkowe zaległości. W końcu wziąłem do rąk pierwszą część autobiografii najbardziej znanego jasnowidza w Polsce jak i na świecie.

Połknąłem tę książkę w około 7 godzin i czuję że te 255 stron to za mało. Fakt, że dużo w niej dokumentów, które dodają grubości ale sama treść jest wciągająca i intrygująca.

Pan Jackowski to człowiek, który ma o sobie zbyt niskie zdanie. Nie ma wykształcenia i jakby czuł, że to jego piętno. Moim zdaniem to człowiek wielkiej nauki. Jest on nie tylko jasnowidzem, jest również niezwykłym filozofem, racjonalistą i człowiekiem, który potrafi abstrakcyjnie myśleć.

Byłem zaskoczony tym, jak traktują o media i komenda policji. Myślę, że należą mu się za to ogromne przeprosiny i dodatkowe specjalne warunki takie jak bezpłatna ochrona i stała pensja, choćby za to, że dzięki jego wizjom organy...

| 2016-01-13

Super

Aneta | 2012-09-23

mnie niestety nie porwala, Jackowski opisuje się w najlepsym świetle. Ani slowa nie pisze o tym, ze pobiera pieniądze za odnajdowanie cial, a to nie jest w porządku. Autobiografia jest nieszczera. Czytalam wyznania ludzi korzystających z jego uslug i stąd moja opinia o ksiązce. Mnóstwo ludzi oszukal. Biografia powinna być prawdziwa, a to jest zwykla reklama. Nie polecam

blueangel | 2014-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2014

Świetna książka dla ludzi którzy interesują się parapsychologią.