Złość miłości szkodzi

Wydawnictwo: Harlequin
Angry desire
żal, samobójstwo, miłość,
Avadoro

Uczucie żalu do świata i ludzi nie opuszczało Gabrielli od czasu, kiedy jej ukochany wuj Ben popełnił samobójstwo. Była sierotą i kochała go jak ojca, miłością dziecka, a nie dorastającej dziewczyny. Wmówiono w nią jednak, że to ona jest winna tej śmierci i od tamtej chwili Gabriella bała się kochać. Głęboki psychiczny uraz mogła wyleczyć tylko dojrzała miłość mądrego mężczyzny.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

Mak | 2014-03-24

Opowiadanie nawet ciekawe, ale nie najlepsze. Akcja bardzo wolna, o ile można mówić o jakiejkolwiek akcji. W sumie było może z pięć scen. Główną była oczywiście ucieczka, a potem już w zasadzie tylko długie rozmowy.

Dało się przeczytać, bo wątek dość interesujący, jednak wolę książki, gdzie coś się dzieje. I nie tylko skaleczona ręka po stłuczeniu lampy, jako przerywnik w rozmowach.

romansovelove | 2016-08-13
Na półkach: Przeczytane, Harlequin