Strategia uwodzenia

Tłumaczenie: Monika Chilewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Seduction Business
83-7149-890-X
miłość, uczucia
Edyta

Piękna i ambitna Bianka czuje się oburzona pomówieniami , że swą karierę zawdzięcza głównie romansom z przedstawicielami świata biznesu . Z radością podejmuje się nowego zadania , jakim jest przejęcie konkurencyjnej firmy komputerowej . Matt wszelkimi środkami stara się ratować swe przedsiębiorstwo , któremu od śmierci żony poświęca cały czas . Konfrontacja z Bianką uzmysławia mu , jak puste i zimne były ostatnie lata jego życia . Nie bacząc na rozsądek , zakochuje się bez pamięci w kobiecie , która zamierza zniszczyć jego firmę ..

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca