Nie pozwolę ci odejść

Tłumaczenie: Anna Adamiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance / Wiosenne Romanse". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The marriage war
uczucia, miłość
Edyta

Sancha i Mark już od siedmiu lat byli małżeństwem.Dwa lata temu ,po narodzinach trzeciego dziecka,bardzo oddalili się od siebie.Sancha po ostatnim porodzie nie odzyskała dawnej radości życia.Całąjej energię pochłaniała córka,dwóch synów i codzienne obowiązki:kuchnia,dom,ogród.Dopiero teraz,gdy odkryła ,że mąż ma romans ze swoją asystentką,uświadomiła sobie ,jak mało czasu w ciągu ostatnich dwóch lat spędzała sam na sam z Markiem.Czy dlatego straciła męża,bo tak całkowicie pochłonęły ją dzieci,że zapomniała o nim?I jak go teraz odzyskać?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca