Collins. Chcesz wiedzieć więceja Fotografia cyfrowa

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
6 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Nie wiesz, jaki aparat cyfrowy kupića Chcesz poznać tajniki fotografii i komputerowej edycji obrazówa Książka ta, to przejrzysty przewodnik po świecie cyfrówek i źródło podstawowej wiedzy o zasadach robienia zdjęć. Omawia takie zagadnienia jak: wybór aparatu cyfrowego i kupno akcesoriów, podstawy cyfrowej fotografii, edycję zdjęć, co fotografowi po Internecie.

Dla początkujących fotografów jest bardzo dobra :) Ja również dużo się z niej nauczyłam.

Yuuki | 2011-12-27
Na półkach: Przeczytane, Moje! :), 2011
Przeczytana: lipiec 2011

Dla początkujących fotografów ta książka może stać się niezłą pomocą. Jest tam wszystko od doboru aparatu do obróbki zdjęć i druku. Gorąco polecam!

tn_ | 2016-08-24
Kamila | 2011-10-30