Doskonały plan

Cykl: Dzieje rodu Crightonów (tom 2) | Seria: Harlequin Saga
Wydawnictwo: Harlequin
The Perfect Seduction
Iza

Rodzina Crightonów szczyciła się swoimi starymi angielskimi tradycjami i zasadami moralnymi, ciesząc się od kilku pokoleń powszechnym szacunkiem. Tymczasem dwie siostry bliźniaczki, Bobbie i Samantha, odkryły, że ich matka pół wieku temu została przez Crightonów bardzo skrzywdzona i postanowiły zemścić się, publicznie kompromitując członków tego szacownego rodu. Bobbie przyjeżdża w tym celu do Anglii, ale precyzyjnie obmyślony plan zemsty natrafia na nieoczekiwaną przeszkodę.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Anna_Dobrzyńska | 2017-10-11