Druga szansa

Penny Jordan Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
You Owe Me
Wanda Jaworska
HarperCollins Polska
You Owe Me
literatura obyczajowa, romans
Wanda Jaworska
Gwiazdy Romansu

Opowiadanie nie jest nowe, gdyż zostało napisane 30 lat temu. Nie wiem, czy to pierwsze polskie wydanie, ale wydawca źle zrobił, jeśli chodzi o tytuł, bowiem wychodzi na to, że dwie książki Penny mają ten sam tytuł. Jednakże ta druga książka jest beznadziejna
A

Bardzo miłe czytadło romansowe. Jordan nie zawodzi. Na jeden wieczór, ale warto, bo odświeża umysł.

• Harlequin
  • 2019
  • 2019
  • 2019-do liczenia
  • Legimi🍀❤️🍀❤️🍀❤️
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Druga szansa