Druga szansa

Okładka książki Druga szansa
Penny Jordan Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gwiazdy Romansu
You Owe Me
HarperCollins Polska
2019-04-11
2019-04-11
Wanda Jaworska

Okładka książki Hiszpański temperament, Bal na Manhattanie Carole Mortimer, Heidi Rice
Ocena 5,6
Hiszpański tem... Carole Mortimer, He...
Okładka książki Zabytkowa rezydencja, Błękitna krew Caitlin Crews, Melanie Milburne
Ocena 6,2
Zabytkowa rezy... Caitlin Crews, Mela...

Opowiadanie nie jest nowe, gdyż zostało napisane 30 lat temu. Nie wiem, czy to pierwsze polskie wydanie, ale wydawca źle zrobił, jeśli chodzi o tytuł, bowiem wychodzi na to, że dwie książki Penny mają ten sam tytuł. Jednakże ta druga książka jest beznadziejna
A

A

Bardzo miłe czytadło romansowe. Jordan nie zawodzi. Na jeden wieczór, ale warto, bo odświeża umysł.

Dodaj cytat z książki Druga szansa