Błekitny żeton

Tłumaczenie: Małgorzata Bajorek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Namiętności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Beta Books
Blue Chip Bride
837001416X
Gabriela

Piękna wdowa Janet Demarest decyduje się na fikcyjne małżeństwo, aby zabezpieczyć finansowo swego pasierba. Już w czasie ceremonii ślubnej młodzi odkrywają, że połączą ich nie tylko udział w firmie. Wielka, romantyczna miłość w świecie interesu.

źródło opisu: Beta Books, 1991

bookslover | 2013-08-18
Przeczytana: 06 maja 2013

Janet Demarest jest wdową po mężczyźnie, za którego zdecydowała się wyjść z różnych powodów. Jako dziecko była samotna, jej rodzice zmarli i przechodziła przez domy dziecka i rodziny zastępcze, aż trafiła do Katherine (siostry J.D. – jej męża). Ta zaoferowała jej pewien układ, bowiem Janet miała zajmować się jej chorym bratem. Został sparaliżowany. Po jakimś czasie wyszła za niego. Było to dla wszystkich zaskoczeniem. Miał syna z poprzedniego małżeństwa – Petera. Janet bardzo się z nim zaprzyjaźniła. Kiedy trafiła pod opiekę J.D. sama była nastolatką, a Peter 6 letnim chłopcem.

Po śmierci J.D. pojawił się pewien problem. Mimo majątku, który posiadał, Janet została bez grosza. Peter był przyzwyczajony do luksusu i do swojej szkoły (z internatem), która wiele kosztowała. Nie chciała rezygnować ze szkoły, więc spytała Paula (przyjaciel J.D., biznesmen) co może zrobić w tej sytuacji. Ten przypomniał jej o akcjach firmy Radnor, które posiada. Rodzina Radnorów miała tradycje, które...

wrzos118 | 2017-05-31
Na półkach: Przeczytane, Romans

Małżeństwo z rozsądku dało początek romantycznej historii.

Irena | 2017-06-01
Na półkach: Przeczytane, 2017