Przełamać lody

Tłumaczenie: Krzysztof Puławski
Cykl: Dzieje rodu Crightonów (tom 11)
Wydawnictwo: Harlequin
Starting over
Edyta

Odrzucić przeszłość, by zdobyć przyszłość... Olivia i Caspar na pozór osiągnęli wszystko. Połączyła ich prawdziwa miłość, mają dwie wspaniałe córki, realizują się zawodowo... Tymczasem są bardzo nieszczęśliwi. Olivia, nie mogąc poradzić sobie z tragicznymi wspomnieniami z dzieciństwa, przeżywa głęboki kryzys, przez co niszczy swoje małżeństwo. Teraz, jako samotna matka i prominentny pracownik kancelarii prawniczej, staje wobec wyzwań, które zdecydowanie przekraczają jej siły. Jednak jest ktoś, kto może ją uratować.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

LoVeandHoPe | 2014-08-05
Przeczytana: 04 sierpnia 2014

Powiesc opowiada o czlonkach rodziny Crighton,o ich problemach,klopotach,ale takze o nadziejach i oczywiscie o milosci. Nie jest to typowy romans, o nie.. Powiesc ta uczy,ze warto naprawiac swoje bledy,nigdy nie mozna sie poddawac i powinnismy szanowac swoja rodzine,swoich bliskich.

Polecam

Sadie | 2014-05-11

Książka bardzo wciągająca. Wzruszyłam się czytając ją. Nie mogłam oderwać się od czytania. Polecam!

Acik | 2016-11-28
Agnieszka | 2016-09-02