Nigdylia, tom 1. Śmierć pilota

Tłumaczenie: Jacek Manicki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nigdylia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mag
Neverness
83-86572-88-4
Jerzy

W odległej przyszłości człowiek sięgnął gwiazd i zasiedlił tysiące światów. Nauczył się manipulować swoim DNA, stał się prawie nieśmiertelny. Wybudował miasto wspanialsze niż wszystkie poprzednie i żył w pokoju. Jednak w tym raju pośród gwiazd narodził się potworny kult, dążący do zniszczenia wszystkiego, co istnieje... W świecie, w którym od dawna nie walczono, wojna jest nieunikniona. W...

W świecie, w którym tajemnica uniwersum czeka na odkrycie, tylko jeden człowiek może powstrzymać innych przed jej poznaniem. W świecie na granicy chaosu śmiertelnik staje się bogiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Mag, 1998

źródło okładki: http://katedra.nast.pl/ksiazka/8172/Zindell-David-...»