Nasz wybór

Wydawnictwo: Sonia Draga
Our Choice
978-83-7508-226-5
globalne ocieplenie

W swym bestsellerze Niewygodna prawda, Al Gore, od wielu lat gorliwy zwolennik działań na rzecz walki z globalnym ociepleniem, pisał o palącej potrzebie ... zajęcia się problemem postępujących zmian klimatycznych, prezentując fakty i informacje na temat wszystkich aspektów globalnego ocieplenia w sposób bezpośredni, wnikliwy i przykuwający uwagę, posługując się przy tym wykresami,...

zajęcia się problemem postępujących zmian klimatycznych, prezentując fakty i informacje na temat wszystkich aspektów globalnego ocieplenia w sposób bezpośredni, wnikliwy i przykuwający uwagę, posługując się przy tym wykresami, dramatycznymi fotografiami w celu wyjaśnienia i zwrócenia uwagi na sprawy największej wagi. Wykorzystując tę samą przejrzystą i klarowną technikę w najnowszej pozycji zatytułowanej Nasz Wybór , Gore proponuje czytelnikowi rozwiązania dostosowane do każdej sfery naszego życia, począwszy od osobistej i lokalnej, poprzez sferę polityczną i narodową, a skończywszy na polityce i przepisach międzynarodowych. A wszystko to po to, by dotarło do nas, że globalne ocieplenie to nie jakaś wyssana z palca teoria, nie manifest polityczny, lecz smutna, szara rzeczywistość.

źródło opisu: Sonia Draga, 2010

źródło okładki: www.soniadraga.pl

książek: 2025

Dobrze podane (stan na 2010) informacje o zmianach klimatycznych i jak im zapobiegać, napisane przez byłego wiceprezydenta USA, zaangażowanego w ten proces od wielu lat.

Zacny_Łoś | 2015-12-20

Ciekawa książka, pełno faktów, wykresów, wyjaśnień. Pięknie wydana.

Lidia F | 2015-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2015

Dużo informacji i ciekawych wykresów plus zdjęcia czynią tą książkę łatwą i przyjemną w odbiorze.