Justice

Cykl: New Species (tom 4)
Wydawnictwo: Laurann Dohner
9781419937569
angielski
Anonimus

Book 4 in the New Species series. Justice North is the face of New Species. Seeing him up close makes Jessie's heart race. He's the ultimate alpha male-big, muscular, exotically beautiful...and dangerous. Of course he's off limits. But then the sexy man purrs and all bets are off. Jessie Dupree is a mouthy, fiery human female who brings out the animal in Justice. She wants to show him how to relax, and he's all for anything she wants to do, but Justice has sworn to protect his people and to take a Species mate. He's torn between the woman he wants and the oath he's taken. Jessie knows a relationship between them probably won't end well; heartbreak is inevitable. But that won't stop her from freeing the wildness inside Justice and spending every moment she can steal wrapped around his hot body, making him roar with passion. Reader Advisory: Each New Species book may be read as a standalone, but we suggest reading them in order to get the most enjoyment from the series.

źródło opisu: Ellora's Cave, 2012

źródło okładki: http://www.lauranndohner.com/new-species.php

Skylovmay | 2019-08-11
Przeczytana: 06 kwietnia 2019

Nie ważne ile razy to przeczytam, nigdy mi się nie znudzi. Zapierający w dech piersiach i niesamowicie wciągająca historia o Jessie i Justice. Z przyjemnością wracam do tej lektury i zawsze poprawia mi humor.

KailaaMoor | 2019-05-06
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 06 maja 2019

O tak, w końcu mamy do czynienia w przywódcą Nowego Gatunku - Justicem. Co prawda schemat trochę się powtarza - on silny zwierzoludź, ona delikatna mała kobieta - Jessie.
Tyle, że Jessie to wojowniczka, która nie boi się ryzykować i walczyć. Jest zdeterminowana by osiągnąć to czego chce - a chce Justica. Przywódca walczy jednak sam ze sobą, bo już wcześniej zdecydował, że jeśli się z kimś zwiąże będzie to partnerka z jego gatunku. Jak to jednak bywa, pojawia się namiętność i uczucia i wszystko idzie w łeb.
Początkowo para ukrywa się, bo Justice nie chce by ktoś o nich wiedział, a Jessie idzie na ten układ. Każdy ma jednak granice wytrzymałości i w końcu kobieta ma dość ukrywania się.
Sprawy komplikują się, ale nasz dominujący samiec musi dac sobie radę!

POLECAM!

Anna | 2019-03-13
Przeczytana: 18 lutego 2019

jak można pisac tak dobrze kolejny tom. Mąż już pisze do mnie smsy, bo ja sie wyłączyłam, POLECAM

Pandora | 2018-10-05
Przeczytana: czerwiec 2018

4 tom serii. Jak na razie, mój ulubiony. Jest wszystko, za co kocha się styl Dohner. Pozycja konieczna i uzależniająca. Polecam :)

ppaula195 | 2018-03-04
Przeczytana: 04 marca 2018

Kolejna książka opowiadająca tym razem o Justice- mężczyźnie który reprezentuje i chroni całe stowarzyszenie. Planuję w przyszłości związać się z kobietą ze swojego gatunku by dać dobry przykład swoim ludziom. Jednak jego plany idą w łeb kiedy poznaje Jessie. Książka bogata w sceny miłosne, krwawe, są sceny smutku oraz zazdrości. Polecam

qqqaniaqqq | 2018-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2018

władca zwierząt :P polecam gorąco :))

Flusz | 2017-10-17
Przeczytana: 17 października 2017

Najlepsza część z dotychczasowych książek tej serii!

Tym razem to Justice North, przywódca i twarz medialna Nowego Gatunku znajduje sobie partnerkę. I mimo tego, że planował żeby była to również kobieta z Nowego Gatunku, los chciał inaczej i skrzyżował jego drogi z nieustraszoną Jessie Dupree, agentką oddziału specjalnego, zajmującego się nalotami na prawdopodobne miejsca przetrzymywań kolejnych osobników Nowego Gatunku i ratujących ich. Jessie jest żywą legendą wśród kobiet, a i mężczyźni również o niej słyszeli.

Ciekawym posunięciem było to, że tym razem to Jessie bardziej zabiega o Justice'a, bo ten wie, że gdyby związali się ze sobą, rozpętało by się istne piekło i jego ukochana byłaby pod ciągłym obstrzałem. Więc jedyne co może jej zaproponować to tajne schadzki. Kobieta przystaje na ten układ, ale ma swoją godność i wytrzymuje takie traktowanie tylko do czasu....

Cieszę się, że w końcu mamy do czynienia z twardą, charakterną babką, która potrafi postawić na swoim i...

Justice to 4 cześć serii o Zwierzoludach, w której najwięcej ubrań jest rozszarpywanych (garnitury za 2 kółka) i guziki lecą we wszystkie strony. Nie za bardzo łapię logiki Jessie, bo raz tak chce, a raz inaczej, no ale w końcu to fikcja i wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu.

Beata | 2017-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2017

Och i ach:) Ponownie zauroczyła mnie powieść z cyklu New Spices. Romans, doskonały w swoim gatunku. Wywołał trochę śmiechu, trochę łez, a także odrobinę tęsknoty i zazdrości. Justice, silny, mądry i twardy… Przywódca Gatunków… W rękach Jessie jednak bezbronny i słodki – szczególnie podczas warczenia i szczerzenia zębów:) Zakochany mężczyzna w rękach ukochanej jest skazany na porażkę… Jeśli nie chce jej skrzywdzić – nie wygra (bo tak naprawdę gra i walczy ze sobą). A Justice jest mądry… i wie, kiedy ulec:)

jovvi | 2016-06-16

Ze wszystkich tomów tej serii ten podobał mi się najbardziej. Do przeczytania na raz.