Justice

Okładka książki Justice
Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: New Species (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781419937569
Science Fiction Romance Paranormal +18

Na półkach: , , , , ,

Bardzo czekałam na tę część. Justice od początku zapowiadał się niesamowicie jako postać i nie mogłam się doczekać aby zobaczyć co go czeka.
Niestety rozczarował mnie jako postać. Mężczyźni Nowego Gatunku wiedzą co chcą i prą do przodu. Szef się nieco pogubił. W sumie mu się nie dziwię. Był szefem i powinien wziąć za partnerkę kobietę ze swojego gatunku. A tymczasem na horyzoncie pojawiła się przebojowa Jessie, która nie bała się walczyć o Nowy Gatunek ale była człowiekiem. Justice mocno wspiera wszystkie mieszane pary ale sam czuł, że on powinien inaczej wybrać…. że to nie jest właściwa droga dnia niego jako przywódcy… Czy będzie w stanie z tym walczyć? Czy każe odejść wojowniczej kobiecie i wybierze inną partnerkę?
Pragnienie a powinność.
Co wygra?

Świetna!!!! zaskakuje mnie autorka ze w całej tej historii tempo nie zwalnia a nawet robi się coraz ciekawiej :) każda część jest fajnie napisana z ciekawymi dialogami i wartką akcją. Główne postacie bardzo przypadły mi do gustu :)

Nie ważne ile razy to przeczytam, nigdy mi się nie znudzi. Zapierający w dech piersiach i niesamowicie wciągająca historia o Jessie i Justice. Z przyjemnością wracam do tej lektury i zawsze poprawia mi humor.

O tak, w końcu mamy do czynienia w przywódcą Nowego Gatunku - Justicem. Co prawda schemat trochę się powtarza - on silny zwierzoludź, ona delikatna mała kobieta - Jessie.
Tyle, że Jessie to wojowniczka, która nie boi się ryzykować i walczyć. Jest zdeterminowana by osiągnąć to czego chce - a chce Justica. Przywódca walczy jednak sam ze sobą, bo już wcześniej zdecydował, że jeśli się z kimś zwiąże będzie to partnerka z jego gatunku. Jak to jednak bywa, pojawia się namiętność i uczucia i wszystko idzie w łeb.
Początkowo para ukrywa się, bo Justice nie chce by ktoś o nich wiedział, a Jessie idzie na ten układ. Każdy ma jednak granice wytrzymałości i w końcu kobieta ma dość ukrywania się.
Sprawy komplikują się, ale nasz dominujący samiec musi dac sobie radę!

POLECAM!

jak można pisac tak dobrze kolejny tom. Mąż już pisze do mnie smsy, bo ja sie wyłączyłam, POLECAM

4 tom serii. Jak na razie, mój ulubiony. Jest wszystko, za co kocha się styl Dohner. Pozycja konieczna i uzależniająca. Polecam :)

Kolejna książka opowiadająca tym razem o Justice- mężczyźnie który reprezentuje i chroni całe stowarzyszenie. Planuję w przyszłości związać się z kobietą ze swojego gatunku by dać dobry przykład swoim ludziom. Jednak jego plany idą w łeb kiedy poznaje Jessie. Książka bogata w sceny miłosne, krwawe, są sceny smutku oraz zazdrości. Polecam

władca zwierząt :P polecam gorąco :))

władca zwierząt :P polecam gorąco :))

Najlepsza część z dotychczasowych książek tej serii!

Tym razem to Justice North, przywódca i twarz medialna Nowego Gatunku znajduje sobie partnerkę. I mimo tego, że planował żeby była to również kobieta z Nowego Gatunku, los chciał inaczej i skrzyżował jego drogi z nieustraszoną Jessie Dupree, agentką oddziału specjalnego, zajmującego się nalotami na prawdopodobne miejsca przetrzymywań kolejnych osobników Nowego Gatunku i ratujących ich. Jessie jest żywą legendą wśród kobiet, a i mężczyźni również o niej słyszeli.

Ciekawym posunięciem było to, że tym razem to Jessie bardziej zabiega o Justice'a, bo ten wie, że gdyby związali się ze sobą, rozpętało by się istne piekło i jego ukochana byłaby pod ciągłym obstrzałem. Więc jedyne co może jej zaproponować to tajne schadzki. Kobieta przystaje na ten układ, ale ma swoją godność i wytrzymuje takie traktowanie tylko do czasu....

Cieszę się, że w końcu mamy do czynienia z twardą, charakterną babką, która potrafi postawić na swoim i zadbać sama o siebie. A nawet uratować tyłek ukochanego ;)

Czytając 4 części ciągiem od razu widzę, że autorka nie ma chyba pomysłu na sceny erotyczne, bo w każdej części są takie same... Więc aż strach pomyśleć, że ten cykl ma jeszcze 10 książek... Dlatego mimo, że zaciekawił mnie ten świat i ta walka między ludźmi a Nowym Gatunkiem, muszę sobie zrobić dłuższą przerwę od tej serii, żeby mój mózg nie zrobił się konsystencji papki... :D

Najlepsza część z dotychczasowych książek tej serii!

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Justice to 4 cześć serii o Zwierzoludach, w której najwięcej ubrań jest rozszarpywanych (garnitury za 2 kółka) i guziki lecą we wszystkie strony. Nie za bardzo łapię logiki Jessie, bo raz tak chce, a raz inaczej, no ale w końcu to fikcja i wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu.

Laurann Dohner Justice Zobacz więcej
Laurann Dohner Justice Zobacz więcej