Justice

Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: New Species (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781419937569
Science Fiction Romance Paranormal +18

Świetna!!!! zaskakuje mnie autorka ze w całej tej historii tempo nie zwalnia a nawet robi się coraz ciekawiej :) każda część jest fajnie napisana z ciekawymi dialogami i wartką akcją. Główne postacie bardzo przypadły mi do gustu :)

Nie ważne ile razy to przeczytam, nigdy mi się nie znudzi. Zapierający w dech piersiach i niesamowicie wciągająca historia o Jessie i Justice. Z przyjemnością wracam do tej lektury i zawsze poprawia mi humor.

O tak, w końcu mamy do czynienia w przywódcą Nowego Gatunku - Justicem. Co prawda schemat trochę się powtarza - on silny zwierzoludź, ona delikatna mała kobieta - Jessie.
Tyle, że Jessie to wojowniczka, która nie boi się ryzykować i walczyć. Jest zdeterminowana by osiągnąć to czego chce - a chce Justica. Przywódca walczy jednak sam ze sobą, bo już wcześniej zdecydował, że...

jak można pisac tak dobrze kolejny tom. Mąż już pisze do mnie smsy, bo ja sie wyłączyłam, POLECAM

4 tom serii. Jak na razie, mój ulubiony. Jest wszystko, za co kocha się styl Dohner. Pozycja konieczna i uzależniająca. Polecam :)

Kolejna książka opowiadająca tym razem o Justice- mężczyźnie który reprezentuje i chroni całe stowarzyszenie. Planuję w przyszłości związać się z kobietą ze swojego gatunku by dać dobry przykład swoim ludziom. Jednak jego plany idą w łeb kiedy poznaje Jessie. Książka bogata w sceny miłosne, krwawe, są sceny smutku oraz zazdrości. Polecam

władca zwierząt :P polecam gorąco :))

Najlepsza część z dotychczasowych książek tej serii!

Tym razem to Justice North, przywódca i twarz medialna Nowego Gatunku znajduje sobie partnerkę. I mimo tego, że planował żeby była to również kobieta z Nowego Gatunku, los chciał inaczej i skrzyżował jego drogi z nieustraszoną Jessie Dupree, agentką oddziału specjalnego, zajmującego się nalotami na prawdopodobne miejsca...

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Justice to 4 cześć serii o Zwierzoludach, w której najwięcej ubrań jest rozszarpywanych (garnitury za 2 kółka) i guziki lecą we wszystkie strony. Nie za bardzo łapię logiki Jessie, bo raz tak chce, a raz inaczej, no ale w końcu to fikcja i wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu.

Och i ach:) Ponownie zauroczyła mnie powieść z cyklu New Spices. Romans, doskonały w swoim gatunku. Wywołał trochę śmiechu, trochę łez, a także odrobinę tęsknoty i zazdrości. Justice, silny, mądry i twardy… Przywódca Gatunków… W rękach Jessie jednak bezbronny i słodki – szczególnie podczas warczenia i szczerzenia zębów:) Zakochany mężczyzna w rękach ukochanej jest skazany...

• 2018
  • Fantastyka