Wrath

Cykl: New Species (tom 6)
Wydawnictwo: Ellora's Cave
9781419939044
angielski
Anonimus

Book 6 in the New Species series. Wrath volunteers to live and work outside Homeland, where he'll once again be confined in a small space with other males. He was subjected to horrific abuse and conditioning and forced to view endless sex tapes of human females while chained to Mercile's perverted machines. Wrath knows he's too dangerous and emotionally damaged to ever be with a female. Lauren has just been detained by three big, buff, well-armed men-New Species. One of them really catches her eye. He's tall, sexy and...her new roommate, apparently. Having never met a man this spectacular, she decides to taste every inch of his amazing body. Wrath is definitely open to that plan. The sex is incredible and he gives her everything she needs-but he'll only go so far. Something is holding him back. Lauren has to make him unleash his desire and Wrath has to get past his fear if the couple wants any chance at a future together. Publisher's Note: While each New Species book is a standalone, the greatest enjoyment will come from reading them in series order.

źródło opisu: Ellora's Cave, 2012

źródło okładki: http://www.lauranndohner.com/new-species.php

Beata | 2017-08-13

Kolejny świetny romans paranormal. Bardo lubię cały ten cykl New Species. Wrath, świeżo uwolniony Gatunek porywa bystrą, pulchniutką Lauren…i zaczyna się dziać :)
Jednak najbardziej mnie urzekła jej przyjaciółka Amanda – to prawdziwy dynamit… i czekam niecierpliwie na tom z nią, jako główną bohaterką...bo już sobie upatrzyła „niewinną” ofiarę:)

New Species opiera się na określonym schemacie. Czytając kolejne części mamy wrażenie, że autorka często korzysta z funkcji - kopiuj-wklej. Zwłaszcza, gdy chodzi opisywanie tego, jacy są przedstawiciele nowego gatunku. Jednak co dziwne czytanie książek z tej serii niesamowicie wciąga i zachęca do poznania kolejnych przedstawicieli tej społeczności. Wrath ma pewien problem, kieruje nim mnóstwo strachu i agresji. Jednak w rękach kochanej kobiety zaznaje ukojenia.

Flusz | 2017-10-21
Przeczytana: 21 października 2017

Zdecydowanie - "co za dużo, to niezdrowo". Chyba jeszcze nigdy nie czytałam ciągiem aż tylu książek (poniekąd) erotycznych... Już po 4 tomie miałam sobie robić przerwę, ale nie mogłam się wciągnąć w książkę, którą sobie wtedy wybrałam, więc porzuciłam ją na rzecz kontynuowania tej serii. Tak samo było i przy tej części. Zaczęłam czytać coś innego, ale że mimo 100 stron nadal była nudna jak flaki z olejem, to wróciłam do tego cyklu.

"Wrath" okazał się zdecydowanie lepszy niż poprzednia książka z serii, ale nadal mam wrażenie, że najlepsze wątki już zostały wyczerpane, a teraz wszystko się powtarza. Jedynym powiewem świeżości mogę nazwać Amandę - najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki. Amanda jest totalnie szalona i niesamowicie zabawna. Z chęcią przeczytałabym książkę o niej, ale z tego co widzę to jeszcze takowa nie powstała.

KailaaMoor | 2019-05-07
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 07 maja 2019

Jak na tą serię i powtarzający się schemat ON Nowy Gatunek, ONA delikatna mała ludzka kobieta , ta część była chyba najmniej schematyczna. Obraz Lauren - pulchniejszej i takiej miłej a jednocześnie silnej. Wrath - jeden z uratowanych niedawno przedstawicieli Gatunku. Podobało mi się że był konkretny, opiekuńczy i stawiał sprawę jasno. Nie bawił się w gierki a rozmawiał! Za to ma plusa.
Poza tym porwanie na początku - też bym się bała gdyby trzech napakowanych kolesi zamknęło mnie w podziemiach i chcieli informacji o czymś o czym nie mam bladego pojęcia:)
Dobra część :)

ppaula195 | 2018-03-05
Przeczytana: 05 marca 2018

Książka opowiada o Wrathu i Laurze . On należy do gatunku i wraz z trzeba innymi mężczyznami porywają Laure która jest brana za partnerkę człowieka którego chcą dorwać. Gdy dowiadują się ze dziewczyna tylko z nim pracuje , trafia pod opiekę Wratha i dopóki nie pochwycą wroga , ona z nim pozostanie. Książka ciekawa i z innej beczki. Polecam

TooToo | 2016-07-29
Na półkach: Przeczytane, New Species

New Species Dohner nie można zaliczyć do ambitnej literatury. Nie oszukujmy się. Nie znajdziemy tu mrożącej krew w żyłach akcji, czy piorunujących dialogów.
Seria należy do tych łatwych, lekkich i przyjemnych. I jak każda seria ma swoje lepsze i gorsze momenty. Dialogi "takie se", jeżeli zaś chodzi o akcję,to zaczyna mnie powoli denerwować wciąż ten sam schemat.
Ale nadal uważam, że NS na tle podobnych książek wypada nie najgorzej, i pomimo mojego lekkiego "psioczenia", to seria nadal jest jedną z tych, które lubię.

Wybebeszamy_książki | 2016-03-25

Anna | 2019-03-13
Przeczytana: 23 lutego 2019

Jestem pod wrażeniem... nie mogę skończyć czytać...

jovvi | 2016-06-16

Ach, lubie kiciusie. I okazuje się, że psowate też działaja na wyobraźnie... HEHEHE. Fajnie się czyta ta serię. Nie ma tu skomplikowanych postaci ani intrygi godnej Holmsa ale nie tego oczekuje sie po takich książkach. Jest sympatycznie i lekko, dialogi nieskomplikowane, akcja raczej w okolicach krocza. Ksiązki sa dokładnie takie jakie powinny byc. Polecam na raz.

Miraculum | 2017-03-15

Uwielbiam głównego bohatera, bohaterkę i szaleję za jej przyjaciółką! Ciekawa fabuła, lekko schematyczna u Pani Dohner, ale mnie to nie przeszkadza. Zabawna, seksowna, rewelacyjna.