Valiant

Cykl: New Species (tom 3)
9781419936005
angielski
Anonimus

Book 3 in the New Species series. Tammy has always tried to be prepared for any calamity life might send her way but she never imagined a sexy, lion man-beast in her future. He's huge, got the most exotic, golden cat-eyes she's ever seen, and she's so terrified she's speechless for the first time in her life. He's stalking closer, growling at her, and she's too terrified to even flee. Valiant hates humans. But when he gets a whiff of the adorable human female who has invaded his territory, he starts rethinking. Her fear scents of pure, sweet temptation and the closer he gets, the more appealing she becomes. Once he's got his hands on her, he isn't about to let her go. One thought will change his life. MINE Before Tammy can regain her senses, she's flat on her back in Valiant's bed. Now he just has to use every inch of his big, buff body to convince her that she should stay with him forever. Reader Advisory: While this book may be read as a standalone, the background story is best enjoyed when the books in this series are read in sequential order

źródło opisu: Ellora's Cave, 2011

źródło okładki: http://www.lauranndohner.com/new-species.php

Beata | 2017-06-29
Na półkach: Przeczytane, Najukochańsze
Przeczytana: 29 czerwca 2017

Rewelacyjny romans (chyba sf?). Valiant awansował na mojego ulubieńca - ta hybryda człowieka i lwa zdobyła mnie swoim poczuciem humoru, chęcią zdobycia serca partnerki i sposobami, by to osiągnąć. Przedstawiciele Nowego Gatunku są agresywni, zaborczy i wewnętrznie niesamowicie wrażliwi - taki melanż zazwyczaj kupi serce kobiety:) Z moim się udało:) Tammy również straciła serce dla Valianta... To żaden sekret, cały ten cykl romansów oparty jest na schemacie: On - wrażliwy macho z Nowego Gatunku, Ona - krucha, maleńka ludzka kobietka... No i co, że schemat, ale jak się czyta:) Polecam:)

sola255 | 2015-05-19

Jak zapisywać książki , to zapisywać!
Z racji wpisania Czarnych Elfów do biblioteczki przypomniała mi się seria "New Species" ( Nowe gatunki) , którą czytam ( autorka Laurann Dohner dopisuje nowe tomy ).
Jak to z cyklami bywa jedne podobają sie bardziej , inne mniej.
Valiant podobał mi się bardzo i czasem wracam do tej pozycji.
Cały cykl to książki o stworzonych postaciach podczas eksperymentów genetycznych ludzi i zwierząt, celem powołania i podporządkowania sobie rasy wytrzymałej i którą można wykorzystać do walk podczas np wojny.
Valiant to nie do końca udana krzyżówka lwa i mężczyzny ( nieudana , bo ma dużo cech lwa - hym , jakoś Tammy to nie przeszkadzało:-).
Oczywiście romans , oczywiście czytając dowiadujemy się, że te istoty są idealne i ludzcy faceci przegrywają w przedbiegach ha ha!
A Valiant? Valiant to mój pupilek :-) Dla Tammy też , choć to on jest jedyną osobą ,która była w stanie tak przerazić dziewczynę na początku , że zamilkła.
Rodzina uznałaby to za cud ,...

Valiant to naprawdę potężny sukin...kot. Ryczy, mruczy i węszy. Kiedy jego partnerka jest w niebezpieczeństwie, staje na wysokości zadania i nie tylko wtedy staje. Bo staje zawsze, jak u każdego z Nowego Gatunku. Jednak jak każdy lew musi uważać, żeby nie rozzłościć swojej lwicy, bo może oberwać po buzi. Ona jest tu najważniejsza.

Ewelina | 2013-10-24
Przeczytana: 17 marca 2013

To chyba moja ulubiona seria i kiedy rzadko wracam do jakiejś książki, New Species na pewno powrócą. Nie wiem czemu ale po prostu uwielbiam wszystkie, bardziej lub mniej ale zawsze.

pepelele | 2013-03-19

Super, uwielbiam dzikich :)

Flusz | 2017-10-16
Przeczytana: 16 października 2017

Nie ukrywam, że rozpoczynając swoją przygodę z tą serią spodziewałam się harlequino-podobnego gniota z gatunku paranormal. A tu każda kolejna część przedstawia coraz ciekawiej wykreowany świat urban fantasy z domieszką (a nie przewagą) erotyki.

Chociaż gdzieś tam z tyłu głowy mam lekki niesmak co do ciągot autorki do ukazywania erotyzmu tych 'zwierzęcych' postaci, to jednak część związana z akcją i polityką jest naprawdę interesująca.

Ta część skupia się na Valiancie, jednym z 'porażek' Mercile Industries. Mężczyźnie, w którym cechy zwierzęce przeważają nad tymi ludzkimi. Odnosi się to zarówno do jego lwio-podobnego wyglądu, jak i totalnie zdziczałego zachowania. Oczywiście facet początkowo zapierał się rękami i nogami, że nie chce mieć nic wspólnego z ludźmi, ale to było do momentu, aż na jego terytorium zapędziła się Tammy - kobieta pracująca w Rezerwacie w kateringu. Jak łatwo się domyślić, później bardzo często zobaczymy w tekście słowo "MOJA" ;) itd...

Co...

jovvi | 2017-01-18

Nie pytajcie, nie mam pojecia co takiego jest w tej serii, że tak gładko się czyta. Temat przecież raczej ograny i kazda część o tym samym, czyli romans miedzygatunkowy. A jednak wracam po wiecej. Jakoś tak klimatycznie, lekko i milusio to napisane, że czyta sie na jednym wdechu. Tak jak torcik czekoladowy Wedla... MNIAM. Polecam.

Wybebeszamy_książki | 2016-03-25

ppaula195 | 2018-03-04
Przeczytana: 04 marca 2018

Uwielbiam czytać o tych skrzywdzonych mężczyznach którzy odnajdują swoje wybranki, a zwlaszcza sposób w jaki je kochają. Są władczy i opiekuńczy tak jak Valiant. Był sceptycznie nastawiony do związku z ludzką kobietą do momentu gdy spotkał jedną z nich. Totalnie stracił dla niej głowę. Genialna książka. Polecam

qqqaniaqqq | 2018-01-23
Przeczytana: 15 stycznia 2018