Tiger

Cykl: New Species (tom 7)
angielski
Anonimus

Zandy’s had too much to drink and is in the wrong place at the wrong time. She knows she’s going to die. When her eyes open again, a beautiful man-creature is holding her in his arms. He is just too tempting to resist—her fallen angel. She wraps herself around his body, determined to have him. Reality crashes in when he turns out to be flesh and blood. She’s just molested a New Species.

Tiger’s shock quickly turns to intense passion when the small human female kisses him. She’s trying to get his clothes off and wants to share sex with him but she’s lying across the hood of his Jeep and he’s engaged in a task force operation.

Tiger has made it clear that he will never take a mate. There’s only one small problem—they can’t keep their hands off each other. The taste and feel of her just leaves Tiger wanting more.

źródło opisu: Ellora's Cave, 2012

źródło okładki: http://www.lauranndohner.com/new-species.php

Beata | 2017-09-05
Na półkach: Przeczytane, Najukochańsze
Przeczytana: 05 września 2017

Kolejny romans fantasy z serii New Spices. Tym razem głównym bohaterem jest Tiger, zaprzysięgły przeciwnik związków samców Gatunku z ludzkimi kobietami. Los bywa złośliwą suką - Tiger zostaje nieoczekiwanie „zmolestowany” przez półprzytomną, ale niezwykle zdeterminowaną Zandy:) No i co mądrzejsze i silniejsze: rozum czy serce?
Jeden z zabawniejszych tomów, przeczytałam z ogromną przyjemnością:)

Tiger to rzeczywiście słodziak i romantyk. Dla partnerki zrobi wszystko co tylko może, żeby było romantycznie, bo po uwolnieniu chyba dużo czytał na temat : jak postępować z kobietami. Być może dorwał całą serię harlequinów. Jak każdy kociak mruczy i lubi być głaskanym, ale pokazuje pazury i potrafi wskoczyć w ogień, by uratować swoją partnerkę. Zandy się sparzyła niestety na poprzednich związkach i unika zobowiązań jak ognia. Ale Tiger ma plan, który stara się wprowadzić w życie, żeby zatrzymać ją przy sobie.

Gabi | 2016-07-28
Przeczytana: 27 lipca 2016

Jak dla mnie jest to jedna z lepszych części NS.
Wiedziałam, że historia Tigera będzie niesamowita i taka jest, zresztą jak sam Tiger.Uwielbiam Tigera, zastanawiam się czy nawet nie bardziej niż Justice"a. Facet jest obłędny: dziki a zarazem czuły, zaborczy a za chwilę niepewny i romantyczny.
Jak już wspomniałam uważam, że książka jest ciekawa. Dużo się w niej dzieje, poznajemy nowe postaci ale też śledzimy losy już poznanych (taki zabieg osobiście bardzo lubię, gdyż fajnie jest dowiedzieć się co słychać u wcześniej poznanych bohaterów)
A co się tyczy partnerki Tigera to przyznaję, też jest niemożliwa, ma niezły temperament i cięty języczek. Ale przecież na tak zagorzałego singla, jakim był Tiger potrzeba było nie lada babki, aby nim porządnie wstrząsnęła. No i dostał Zandy! Fajnie było patrzeć jak facet, który zarzekał się, że nigdy nie będzie miał partnerki, totalnie oszalał na punkcie małej ludzkiej kobietki.

jovvi | 2017-01-26

I nic na to nie poradze ale ta seria jest tak milusia, że nie potrafie sie oprzeć. Bo jak tu walczyc z uroczymi zagubionymi futrzakami co to łakną tylko tulenia i miłości? Nie da się! Polecam słodki klimat opowieści, której nie nalezy wcale odbierać serio na zadnym poziomie.

Flusz | 2017-10-23
Przeczytana: 23 października 2017

Ufff. Ostatnia z nieoficjalnie przetłumaczonych książek serii, którą miałam pod ręką... Nikt normalny nie czyta 7 książek cyklu jedna po drugiej (no chyba, że jest to Harry Potter...), ale nigdy nie upierałam się, że jestem normalna ;)

Wydaje mi się, że od początku powstania tej serii, "Tiger" był równie wyczekiwaną książką jak i "Justice". I chyba przez to, każda osoba miała nieco zawyżone wymagania w stosunku do tej pozycji. Ze mną też tak było. Spodziewałam się więcej. Nie wiem więcej czego? Ale więcej.

Książka była jednak w porządku. Chemia między bohaterami była? Była. Akcja była? Była. Zbędny dramat był? Był (na szczęście bardzo malutki dramacik, a nie jakaś większa sprawa, przez którą trafiał by mnie szlag przez część książki). I znowu wątek porwania przez fanatycznych 'wyznawców kościoła' był jednym z ciekawszych, a równocześnie przeprowadzonym zbyt pobieżnie i za szybko skończonym.

Cieszę się, że nie mam już kolejnych książek z tej serii i w końcu mogę się zająć...

Wybebeszamy_książki | 2016-03-25

eve12lina | 2018-01-07