Ten jeden raz

Seria: Harlequin Super Romance
Wydawnictwo: Harlequin
One last fling
milenaa2

Bernadette Dowd jest skromną dziennikarką, autorką notek na temat wydarzeń lokalnych. Kiedy pewnego dnia los wyda na nią wyrok, ona postanowi rozstać się ze światem w sposób niezwykły i choć jeden raz zrobić coś, na co zawsze miała ochotę. Max Laird, as reportażu i specjalista od demaskowania przestępców w białych rękawiczkach, z niepokojem obserwuje poczynania dziewczyny, która wydaje się nie zdawać sobie sprawy, na jakie niebezpieczeństwo się naraża. Co w nią wstąpiło?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995

Oliwia | 2015-09-06