Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Umarmen hat seine Zeit
83-03-03377-8
katarzyna12

"Czas na miłość" jest jedną z najlepszych książek Lilli Palmer. Jej bohaterką jest kobieta, której życiowym mottem były słowa: "Człowiek - dopóki żyje - musi umieć podejmować ryzyko". Sophie Berglung lubiła ryzyko - stąd jej pełne podróży, namiętności i wzruszeń odważne życie. Chora na nieuleczalną chorobę opowiada młodemu lekarzowi, który pełni nocne dyżury przy jej łóżku, swoją historię. Dochodzi do wniosku, że całe jej burzliwe życie było nie uświadomionym do końca poszukiwaniem miłości. Miłości, która zawsze wymykała jej się z rąk, tak jak ludzie, których próbowała kochać.

źródło opisu: okładka

andzia | 2012-11-06