Pranajama Dynamika oddechu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Van Lysebeth Andre Wydawca:Studio Astropsychologii Format:14.0x20.0cm Oprawa:Miękka Objętość:277 Rok wydania:2005  W niniejszej książce, Lysebeth podejmuje zagadnienia zarówno teorii jak i praktyki pranajamy. Jeśli chodzi o teorię, to trzeba stwierdzić, że po raz pierwszy w jezyku europejskim zostaje przedstawiony autentyczny, uporządkowany i zrozumiały dla nas oraz tak wyczerpujący jak tylko jest to możliwe, opis tego, czym jest prana, opatrzony niezbędnymi informacjami o nadis, czakramach itd..

BlackWidow | 2014-09-26
Przeczytana: 26 września 2014

Fantastyczna, jednak polecałabym ją osobą już średniozaawansowanym.
Dla początkujących proponuje jako książkę zawierającą ciekawych wyjaśnień,
jednak ćwiczenia praktyczne polecam zacząć od nauczyciela :)

Ramzes | 2014-02-19
Lasairiona | 2013-10-12