Czas odwetu

Lili St. Crow Wydawnictwo: Amber Cykl: Inne anioły (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
2011-11-01
Amber
anioły wampiry wilkołaki seria
Inne anioły (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction
anioły wampiry wilkołaki seria

Wreszcie udało mi się skończyć tą serię. Nigdzie nie mogłam znaleźć tej książki i chyba po roku szukania udało mi się. Jestem szczęśliwa że wszystko ułożyło się w miarę dobrze . Choć wolałabym aby Dru zdecydowała się wybrać któregoś z chłopaków. Każdy z nich ma swoje wady i zalety więc w sumie to nie taki łatwy orzech do zgryzienia. Graves jest zawsze przy Dru od samego...

Czekałam z opinią do przeczytania ostatniej czesci i:
- ilość błędów w książce jest przerażająca (nie tylko literówki, ale nawet odmiana słow przez przypadki - wydawco, zainwestuj w korektę, bo szwankuje) i mi osobiście obrzydzała czytanie
- tę całą Dru najchętniej kopnęłabym w tyłek za to niezdecydowanie - nie tylko w kwestii "ukochanych", ale też chociażby tego, że raz...

Wprawdzie tom ten wydawca opisuje jako zakończenie serii ale nie wydaje mi się, żeby to był koniec. Crow zostawiła czytelników z wieloma pytaniami, więc chyba jeszcze się spotkamy z tymi bohaterami - oby w równie dobrym stylu jak w serii Inne Anioły".

Zakonczenie mnie zawiodlo

Na półkach: , , , , ,

Jest to ostatnia część serii "Inne anioły", dlatego spodziewałam się czegoś epickiego, niesamowitego, czegoś co zapamiętam na długi czas.
Zamiast tego była to zwykła książka. Przyznaję, że było tutaj więcej zwrotów akcji, niż w poprzednich częściach, jednak nadal nie była to świetna powieść.

Dru ze swoim niezdecydowaniem po prostu irytowała. Spodziewałam się w końcu...

Na półkach: , , , , , , ,

Wspaniała, tak samo, jak 4 poprzednie. Na miejscu Dru wybrałabym inaczej w końcówce... :)) Tracę rozum gdy autorka wspomina imię Christophe'a. Mimo jego wieku i specyficznego sposobu bycia całkowicie jestem za! Dru powinna nie wachać się i no.. być z nim. :D Świetna fabuła, cudowni bohaterowie. Daję 10 gwiazdek bo zakochałam się we wszytkich cześciach. Muszę przyznać, że...

Nie podobało mi się zakończenie. Nic się nie wyjaśniło. Autorka ujawniła tajemnicę mocy Dru i zakończyła serię. Moim zdaniem powinna być kolejna część, w której naprawdę czytelnik będzie miał satysfakcję z przeczytania cyklu.

Pierwsza reakcja po skończeniu książki: Łoł.
Druga: Co się dalej dzieje.?

Rany.. ta książka była prześwietna. W ogóle cała ta seria jest tak cudowna, tak śmieszna i niesamowicie wciągająco ciekawa, a bohaterzy tak sympatyczni i zajebiści, że normalnie płakać mi się chce, jak uświadamiam sobie, że to już koniec i nigdy się nie dowiem co dalej.

"Czas odwetu" - no, Dru w...

Ostatnia część ale mam nadzieje, że będą następne ,żadna książka z tej serii was nie znudzi. Każda dostarcza niezapomnianych emocji.Od ostrych walk z wampirami do romansów z zabójczo pięknym i tajemniczym Christopherem <3 i kochanym gotem :*.

Książka tak jak poprzednie jej części jest wręcz rewelacyjna. Koniec trochę przewidywalny ale sama treść dość zaskakująca. Bardzo szybko i lekko się ją czyta. Polecam.

Dyskusje

• Chcę w prezencie