Poziomy świadomości

Wydawnictwo: ENETEIA Wydawnictwo Psychologii i Kultury
Midori88

Autor pokazuje, jak znaczny wpływ na umysł człowieka Zachodu wywarły cywilizacje starożytne, tradycja żydowska, pierwotne chrześcijaństwo, myśl średniowiecza, racjonalizm Oświecenia. Na progu XXI wieku nasza świadomość konfrontuje się na nowo z praktyką ludów naturalnych, magią, szamanizmem, folozofią orientalną i odmiennymi stanami świadomości. Książka stanowi znakomity przegląd wiedzy o możliwych stanach i poziomach świadomości, dostepnym nie tylko wybitnym twórcom, genialnie uzdolnionym i mistykom.

Michał | 2014-12-23
książek: 1948