Kobiecość w mężczyźnie. Psychologia współczesnego mężczyzny

Tłumaczenie: Piotr Billig
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Jungowska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychologii i Kultury Eneteia
Kvindelige i manden
83-85713-46-8
psychologia, płeć, męskość
Róża_Bzowa

Ole Vedfelt odkrywa starą prawdę, że mężczyzna sam musi dojrzeć do męskości, aby mógł zrozumieć i nawiązać dojrzałą relację z kobietą. Na jego drodze do poznania siebie stoi Anima, wewnętrzny obraz kobiety – obraz duszy, który daje wolę życia, natchnienie, wrażliwość. Ten obraz może go usidlić i oczarować, zatrzymując w świecie marzeń, ale może też wskazać drogę do poznania prawdziwej natury kobiety, a w jej lustrze ukazać własny wzorzec męskości.

Mania | 2016-02-20
obok_pokoju | 2015-04-17