Sztuka przebaczania

Wydawnictwo: WAM
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

zwycięstwo nad własnym lękiem, droga, aby pojednać się z przeszłością i aby stać się gotowym i otwartym na teraźniejszość, droga do wolności: przebaczyć innym, ale również samemu sobie, oznacza

Bilbo | 2014-10-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 18 października 2014

Książkę kupiłam już jakiś czas temu, ale sama nie wiem - czy bałam się ją przeczytać, czy też musiałam do niej dojrzeć. "Sztuka przebaczania" ma charakter pracy naukowej, ale czyta się ją jak poradnik napisany dla każdego. Jeśli chodzi o mnie, ta książka była dla mnie swoistą terapią, bodźcem do refleksji i zastanowienia się nad własnym życiem. Autor nie pouczając, że trzeba wybaczać, pokazał - dlaczego wybaczanie jest tak ważne, jak wpływa na nasze życie i co zyskujemy przebaczając sobie i innym. Wypisałam sobie mnóstwo cytatów do przemyślenia i - mam nadzieję - wprowadzenia w życie. Polecam każdemu.

fredzo | 2016-11-05
mariola | 2016-11-24