zdjęcia makro. Warsztaty fotograficzne

Wydawnictwo: Helion
9788324620029
poradniki

Poznaj techniki fotografowania w skali makro i pokaż na swoich zdjęciach zachwycający świat szczegółów Jak naprawiać typowe usterki zdjęć makro metodą edycji komputeroweja Jak stosować efekty specjalne w makrofotografiia Jak posługiwać się głębią ostrościa Makrofotografię definiuje się jako rodzaj fotografii, na której obiekt przedstawiony jest w naturalnych rozmiarach lub jest nieznacznie powiększony (w skali 10:1). Jednak makrofotografia to znacznie więcej &—, jest ona odkrywaniem drobnych

wyrzykus | 2015-10-26
GreenShadow | 2013-10-29