Zgłosuj na książki roku 2017

Ważka

Tłumaczenie: Marcin Leszczyński
Wydawnictwo: Telbit
Gośka

Księżniczkę Taoshirę ogarnęło przerażenie, gdy nakazano jej poślubić księcia Ramila ak Burinholta, aby scementować sojusz między ich krajami. On również nie jest szczęśliwy z tego powodu. Między nimi zaiskrzyła niechęć od pierwszego wejrzenia. Kiedy zostają porwani, boją się, że nie ma dla nich ucieczki - ani od porywaczy, ani od siebie nawzajem. Czy będą potrafili odłożyć na bok dzielące...

Czy będą potrafili odłożyć na bok dzielące ich różnice, aby przetrwać razem zasadzkę, walkę wręcz, pranie mózgu i uwięzienie? I czy ludzie, których napotkają podczas swojej przygody - łącznie z cyrkowym osiłkiem, odważnym przywódcą rebeliantów i złowieszczym szefem szpiegów oraz najlepszą wojowniczką, jaką kiedykolwiek widzieli - pomogą im, czy też ich zdradzą??

źródło opisu: http://www.telbit.pl/index.php5?art=570

źródło okładki: http://www.telbit.pl/index.php5?art=570