Bajki ukraińskie

Wydawnictwo: Sara
83-7297-400-4
medziks1

Seria baśni i legend z różnych zakątków świata, która przenosząc czytelnika do innych kultur, ukazuje ich bogactwo i różnorodność. Należą do niej m.in. Bajki Ukraińskie. Bajki te zawierają ciekawe i barwne opowiadania, które rozwiną wyobraźnię młodych czytelników. Pasjonującą lekturę wzbogacają przepiękne ilustracje, dzięki którym młodzi odbiorcy przeżyją niezwykłą przygodę, do której zechcą powrócić.

źródło opisu: http://saraksiazki.pl/sklep/bajki-ukrainskie-p-170.html

źródło okładki: http://saraksiazki.pl/sklep/bajki-ukrainskie-p-170.html