Jak pomyślę, tak zrobię

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla Dzieci, Bezpieczne Dziecko". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Matylda

Marek trenuje strzały do bramki i cały czas pudłuje, a za chwilę ma ważny mecz. Boi się, że przez niego przegra jego drużyna, koledzy będą mieli pretensje, a dziewczyny go wyśmieją. Podejmuje decyzję, że nie weźmie udziału w meczu. Czy to dobre rozwiązanie? Jak zakończy się ta historia? Autorka wyjaśnia, że myśli decydują o uczuciach i zachowaniach, czyli kontaktach dziecka ze światem. Które myśli dają siłę, a które ją odbierają? Czy nad szkodliwymi myślami można zapanować? Warto tak myśleć, by lubić siebie, świat i ludzi, samemu być lubianym i szczęśliwym.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2009

źródło okładki: www.gwp.pl

Agata | 2016-10-19
Przeczytana: 19 października 2016

Ta pozycja spełniła moje oczekiwania, jako matki dziecka, które chwilowo straciło wiarę we własne możliwości z powodu zmiany miejsca zamieszkania, szkoły, otoczenia i całego dotychczasowego życia.

Matylda | 2010-10-31

Spodziewałam się coś na miarę słynnego "The secret" dla dorosłych ale i tak uważam że książka warta polecenia.

Willenka25 | 2011-04-18

Książka może być.