7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bezpieczne dziecko, złość, gniew

Książka składa się z dwóch części: z ciekawego opowiadania i skierowanego do dzieci króciutkiego wykładu o zasadach prawidłowej komunikacji. Opowiadanie pokazuje dzieciom, skąd się bierze złość i do czego jest potrzebna. Wyjaśnia, że czasem jest ona uzasadniona, a czasem nie. Jak to odróżnić? Temu służy druga część książki, która omawia zjawisko złości, uczy, jak nad nią zapanować i wyrażać w taki sposób, który nie krzywdzi nikogo.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2009

źródło okładki: http://www.gwp.pl/6074,po-co-sie-zloscic-.html