Bajabongo

Wydawnictwo: Kultura Gniewu
978-83-60915-16-5
komiksy
GiP

Zapraszamy do „Bajabongo”, luksusowego kurortu znajdującego się w egzotycznym i mało uczęszczanym rejonie świata. Jego właściciel – Marek Turek – znany jest z oferty najwyższej jakości i dokładania wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom klienta. Turyści i bardziej wymagający podróżnicy wyjątkowo cenią jego dotychczasowe dokonania na polu organizacji wolnego czasu i wypoczynku. Takie parki tematyczne, jak „Fastnachtspiel”, czy wycieczki objazdowe typu „Międzyczas” cieszą się do dziś wielkim powodzeniem. Jego ostatnie przedsięwzięcie, „Bajabongo”, to dla Turka zupełnie nowe, ekscytujące wyzwanie – próba stworzenia bogatego w atrakcje kurortu, w którym obok solidnej dawki relaksu gościom zapewnia się silne emocje i doświadczenia, których nie zapomną do końca życia.

Oferta zawiera:

- przelot wyczarterowanym samolotem (każdy pasażer zostanie wyposażony w używany spadochron)
- dowoź do/z hotelu klimatyzowanym autobusem
- 5-gwiazdkowy hotel
- w hotelu do dyspozycji gości m.in.: jednoosobowe pokoje z łazienką, sejf, basen z trampoliną, parasole, leżaki, mini bar, restauracja, sauna, korty tenisowe, bank krwi
- wyżywienie: all inclusive
- wycieczka fakultatywna w formie ekstremalnego safari
- ubezpieczenie zdrowotne (jednak nie refunduje się urwanej głowy)
- kompleksowa opieka rezydentów (tym, którym urwie głowę zapewniamy bezpieczny powrót do kraju)
- tradycyjny wieczór regionalny, połączony z degustacją potraw z przedstawicieli lokalnej fauny i flory oraz tańcem egzotycznym.

Życzymy udanego pobytu w „Bajabongo”!
I uwaga na głowę!

źródło opisu: http://www.kultura.com.pl/index.php?s=k_095&d=k