Zosia z ulicy Kociej. Na tropie

Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Barbara

Witajcie! To znowu ja, Zosia z ulicy Kociej. Siedzę sobie jak zwykle na moim ulubionym drzewie, w naszym ogrodzie, w którym powoli czuć już nadchodzącą jesień. Nawet nieźle to wygląda – te żółknące liście i trawy… No i kilka rumianych jabłek, dyndających mi nad głową. Nadejście jesieni zapowiadałoby się całkiem miło, gdyby nie nowy rok szkolny, który właśnie o tej porze spada na ludzi jak grom z jasnego nieba. Niby wiadomo, że rozpoczęcie (lub też zapadnięcie) ZM-ROKU szkolnego musi nadejść nieuchronnie, ale mimo wszystko jest to jednak szok. Przynajmniej dla mnie. Szkoda długich wieczorów i poranków, picia kakao i gapienia się w okno, i słuchania świerszczy na tarasie, i liczenia gwiazd. Teraz życie ogranicza się do szkoły i domu. No, dobra… Wiem, że trochę przesadzam, ale mam prawo…

"Zosia z ulicy Kociej" to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W drugiej części kolejne niespodzianki: spotkanie z Mroczną Pampirą, HA-KUNA MATATA na dachu, a nawet integracja na NATURALNYM gruncie!

Ponuraki, drżyjcie! Zosia nie pozwoli Wam się nudzić!

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

HermionaGranger | 2018-01-20
Przeczytana: 03 stycznia 2018

Jeżeli chcesz się pośmiać sięgnij właśnie po tę książkę!

Wielki plus za ilustracje!!!
Są po prostu wspaniałe! Tak fajnie obrazują treść książki!!!
Co do treści to też się nie zawiodłam! Książka jest tak samo zabawna jak inne tomy. Pani Agnieszka Tyszka spisała się na medal!

W tym tomie czekać na nas będzie:
- Straszliwe spotkanie z Mroczną Pampirą!
- HA-KUNA MATATA kontra Ciotka Malina,
- Nowa koleżanka Zosi Iga,
Oraz wiele innych jeszcze ciekawszych zdarzeń, ale przede wszystkim wielka dawka humoru!

Ponuraki, drżyjcie! Zosia nie pozwoli wam się nudzić!

kasiamkala | 2014-09-20
Przeczytana: 2013 rok

Rewelacyjna i śmieszna.

Agnieszka | 2014-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2014

"Skoro pewne słowa nie przechodzą przez gardło,
to chyba uśmiech może nie przechodzić przez usta"

Świetna, po prostu świetna książka pisana z perspektywy czwartoklasistki. Zabawna, z ciekawymi ilustracjami, pełna przygód, humoru i inspiracji. Mimo, że już od dawna nie jestem dzieckiem, to z wielką przyjemnością czytałam tę książkę. Wspaniale odpręża. Gorąco polecam.

amfa76 | 2015-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2015

Drugi tom przygód Zosi z ulicy kociej. Kontynuacja świetnej książki o perypetiach rodzinki, która przeprowadziła się z wielkiego miasta na przedmieścia. Książka pełna humoru i akcji, napisana tak że nawet dorosły człowiek czytając ją, nie raz się uśmiechnie.

Bankomacik | 2016-06-06

W kolejnym zbiorze przygód Wierzbowkich, mamy MROCZNĄ PAMPIRĘ, MOTYLEUM, ale dalej to już dowiecie się sami.
W kolejnym tomie, Zosi z ulicy kociej, mamy podobną sytuację co w 1 tomie.
HUMOR:Super FABUŁA: Fantastycznie POMYSŁ: Cudo!

Marta90008 | 2016-06-11

Kolejna szybka w czytaniu ksiązka z serii Agnieszki Tyszki. Śmiesznym faktem, ale i umilającym czytaniem jest sprawa że ilustratorka serii Zosia z ulicy kociej ilustruje mój tegoroczny podręcznik szkolny. Zdecydowanie polecam ;)

Bardzo lubimy, bo jest ciepła i zwariowana, bliska naszemu życiu. Właśnie z radością odkryłam, że są kolejne części!! Czekamy na przesyłkę!

Sophia | 2015-04-29
Przeczytana: 04 czerwca 2014

Zosia jak zwykle zaskakuje i wymyśla nawet historię o dość niecodziennym detektywie...

Koperek | 2017-05-06
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Super książka tak jak pozostałe części pełna humoru. Życzę miłej lektury. Polecam.

Natalia | 2015-02-14

Książka bardzo wesoła i radosna. Idealna dla młodszych czytelników.