Oneironautyka. Sztuka świadomego snu

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
am49

Od połowy lat dziewięćdziesiątych była to najważniejsza książka na polskim rynku wydawniczym opisująca zjawisko świadomego śnienia. Na dziewięćdziesięciu stronach Adam Bytof opisał w niej historię świadomego snu w Europie i w kulturach pozaeuropejskich, stan współczesnych badań naukowych nad tym fenomenem oraz związki świadomych snów z medytacją i innymi ścieżkami rozwoju duchowego.

źródło opisu: http://www.autohipnoza.pl/ebooks

pretender1980 | 2017-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2017

Nie przemawia do mnie.

Berserker14 | 2014-03-24
Przeczytana: 23 kwietnia 2014

Bardzo dobra książka dla osób rozpoczynających swoją przygodę z oneironautyką. Ciekawie napisana, treściwa i bez zbędnej paplaniny. Można ją spokojnie pochłonąć w dwa wieczory.

Nairda | 2014-02-13

Bardzo dobry przewodnik dla każdego jeszcze nie obeznanego ze zjawiskiem świadomego śnienia. Polecam.

P.S. Gdzieś w internecie jest darmowy ebook, który można pochłonąć w ciągu jednego wieczora.