Nieujarzmiony

Wydawnictwo: Harlequin
The Untamed Hunter
misja, uczucia, przeszłość, miłość
Avadoro

Maggie Harper nigdy nie sądziła, że kiedykolwiek jeszcze stanie oko w oko ze swoim ukochanym z czasów studenckich. Rozstali się w gniewie na zawsze. Tymczasem nie tylko się spotkali, lecz wspólnie musieli wykonać bardzo niebezpieczne zadanie. Kiedyś oboje byli zbyt dumni i niezależni, by jedno drugiemu mogło w czymkolwiek ustąpić. Czy w imię dobra wspólnej misji, od powodzenia której zależało życie milionów ludzi, zdołają zapomnieć o dawnych animozjach? Jak poradzą sobie z rozbudzonymi na nowo uczuciami?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

xibalba | 2015-06-02
Na półkach: Przeczytane, Romans, Kryminał

Jak na harlequina, nie jest zła. Wątek kryminalny całkiem niezły, bohaterowie z ciekawymi osobowościami, motyw silnej kobiety, która wie czego chce, dwa podobne charaktery - kłótnie non stop, ale wiadomo kto się czubi ten się lubi.
Zakończenie typowo harlekinowe, no surprise :)
Nigdy nie oceniam książek od 1 do 10, albo mi się podoba albo nie. Ta mi się podobała. The end !