Potęga Pozytywnego Nastawienia

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

O Neil Sharon Lund Wydawca:REBIS Format:15x22.5 cm Oprawa:Twarda Objętość:352 Rok wydania:2007  Ani najgłębsza wiedza, ani najlepsze umiejętności praktyczne nie wystarczą w dzisiejszych czasach, aby zapewnić sobie udaną karierę zawodową i odnosić sukcesy na tym polu. Trzeba jeszcze mieć to bardzo ważne coś: pozytywne nastawienie i umiejętności interpersonalne. Jeśli jeszcze ich nie opanowałeś lub jeśli chcesz je doskonalić (a to kolejny klucz do sukcesu), ten poradnik z wyczuciem przeprowadzi cię przez zawiły labirynt stosunków międzyludzkich w miejscu pracy. Sharon Lund O?Neil jest amerykańskim doradcą w zespołach kierowniczych i motywacyjnych. Pracuje w organizacjach eksperckich i edukacyjnych oraz wykłada na University of Houston. Jest autorką kilku książek poświęconych zagadnieniom motywacji do pracy, umiejętności interpersonalnych i samodoskonalenia oraz laureatką prestiżowych nagród w dziedzinie nauczania. Jej Siła pozytywnego nastawienia miała już w USA 11 wydań.

Grażyna | 2011-10-16
Przeczytana: 25 października 2011