ABC mikroelementów

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Za pomocą mikroelementów ? minerałów, znajdujących się w niewielkiej ilości w każdym organizmie ? można leczyć wiele chorób i zapobiegać schorzeniom. Odpowiednio dobrane, poprawiają zdrowie, urodę i nastrój. Np. miedź wykorzystuje się w leczeniu infekcji, cynk poprawia koncen­trację, krzem zapewnia skórze elastyczność. Jak wybrać konkretne mikroelementy? W jakich produktach znaleźć ich odpowiednią dawkę? Przegląd wszystkich mikroelementów, ich charak­terystyka i zastosowanie.

dagna15 | 2011-08-23
Na półkach