Zbuntowana kochanka

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Chivairous Capitan, Rebel Mistress
Avadoro

Anglia, XIX wiek Marian chce być świadkiem oczekiwanej przez wszystkich bitwy pod Waterloo. W przebraniu chłopca potajemnie opuszcza Brukselę, aby znaleźć się blisko miejsca wyznaczonego na ostateczną potyczkę sił sprzymierzonych z Napoleonem. Buntownicza z natury dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z podejmowanego przez siebie ryzyka. Dociera do celu już po bitwie, lecz nadal grozi jej...

Anglia, XIX wiek

Buntownicza z natury dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z podejmowanego przez siebie ryzyka. Dociera do celu już po bitwie, lecz nadal grozi jej niebezpieczeństwo.

Z opresji ratuje ją Allan Landon, kapitan brytyjskiej armii, i odwozi do Brukseli. Zachwycony odważną, złotowłosą pięknością pragnie zacieśnienia znajomości, mimo że obawia się kłopotów. Marian jest podopieczną lorda Cecila Tranville`a, wyniosłego arystokraty, traktującego z pogardą ludzi spoza jego sfery.

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl