Wiosenne wody. Pierwsza miłość

Tłumaczenie: Andrzej Jaworski
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
Vesnie vody ; Pervaâ lu^bov'
Ewa

"Wiosenne wody" to opowieść o pierwszej miłości,uczuciu gwałtownym i burzliwym jak wiosenne wody,przesycony żalem i smutkiem za utraconą młodością.Rozterki młodego człowieka,który depcze czyste uczucie i wybiera namiętność do kobiety złej i zepsutej,skazując się na zatracenie."Pierwsza miłość" to utwór również przesycony atmosferą pierwszej miłości,pełnej uniesień i namiętności młodego 16-letniego chłopca oraz miłości dojrzałej,gotowej na wielkie uczucie kobiety 22-letniej.

źródło opisu: wikipedia

źródło okładki: wikipedia