Wszystko o sprzątaniu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Koniec za przepełnionymi koszami na brudną bieliznę i zaplamionymi blatami kuchennymi, zatkanymi rurami, pleśnią, zakurzonymi bibelotami i książkami, poplamionymi ubraniami, brudnymi oknami, przypalonymi garnkami, plamami na dywanach i tapicerowanych meblach. Szafka wypełniona ściereczkami, gąbkami i preparatami a każda rzecz przeznaczona do czyszczenia innego przedmiotu lub powierzchni, a większość nie spełnia pokładanych w nich nadzieia Jeden idealny i uniwersalny środek, który upora się z brudem w całym domu a jak obiecują reklamy a i znowu rozczarowaniea Sprzątanie mieszkania nie musi być udręką. W tej książce autorki odsłoniły wszystkie tajniki sprzątania. Pomagają wybrać właściwe narzędzia i preparaty oraz tłumaczą, w których pomieszczeniach i jak ich używać. zdradzają także, jak wyeliminować zbędne preparaty czyszczące i podają receptury na środki domowej roboty a łatwe do przygotowania i tanie. * Techniki szybkiego sprzątania a niezawodne, gdy masz mało czasu * Porady, jak wybrać odpowiednie narzędzia i środki czyszczące * Harmonogram prac a co i kiedy sprzątać

Ania | 2013-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2013

Książka bardzo dokładnie wszystko omawia, pewnie dla właścicieli domu, garażu, strychu itp jest bardzo przydatna, ja mając małe mieszkanko większość tylko przekartkowałam. Jednak sporo informacji na pewno okaże się przydatnych np udrażnianie rur sodą i octem to dla mnie super pomysł.

Amaranta78 | 2016-01-29
Przeczytana: 01 stycznia 2015