Podstawy zarządzania organizacjami

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Najważniejsze różnice w stosunku do poprzedniego wydania: szersze omówienie najnowszych tendencji w zarządzaniu: technik informacyjnych, zarządzania globalnego, roli jakości i etycznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa wobec społeczeństwa, zintegrowana struktura wykładu lepsze wyważenie proporcji między teorią a praktyką większa liczba przykładów, opis przypadków dotyczących małych

Capo | 2011-10-09
Przeczytana: listopad 2006

Jak na podręcznik do zarządzania to czyta się świetnie!

m_2407 | 2018-02-26

Na pewno obowiązkowa pozycja dla osoby studiującej zarządzanie lub chcącej kiedykolwiek piastować stanowisko menadżera. Książka napisana w dość przysfajalny sposób, jak na podręcznik. Czyta się przyjemnie, przesłanie jest proste i klarowne. Dla mnie największym plusem są wstawki przedstawiające faktyczne przykłady prowadzenia firm i sposoby działania słynnych menadżerów. Czasami skupia się na dość szczegółowych elementach co mnie niekoniecznie interesowało, aczkolwiek jako całokształt to ogromny plus.

Magdalena Bienia | 2011-02-20

Moja biblia to Podstaw Zarządzania na studiach. Mnóstwo teorii (jak to w takich książkach), ale część można wykorzystać w praktyce.

angst | 2012-11-17
Przeczytana: 18 listopada 2009

podstawy jak w tytule i w sumie nic ponad

olways | 2018-09-18
Neuman | 2018-07-27