Podstawy zarządzania organizacjami

Okładka książki Makroekonomia David Begg, Rudiger Dornbusch, Stanley Fischer, Gianluigi Vernasca
Makroekonomia David Begg, Rudiger...
Okładka książki Handlowanie to gra. Od namawiania i żebrania do zaspokojenia potrzeb klienta Jerzy Gut, Wojciech Haman
Handlowanie to... Jerzy Gut, Wojciech...
Okładka książki Dlaczego chcemy żebyś był bogaty Donald J. Trump, Robert Toru Kiyosaki
Dlaczego chcem... Donald J. Trump, Ro...

Całkiem dobry podręcznik do podstaw zarządzania, który można wykorzystać w pracy

Jak to podręcznik do bardzo szerokiej dziedziny wiedzy, książka traktuje o wielu ważnych kwestiach jedynie zdawkowo. Ale nie oczekiwałem od niej czegoś innego. Oczekiwałem w zasadzie tego co otrzymałem. Syntezę zagadnienia i punkty zaczepienia do dalszego rozwoju. Oczywiście nie obyło się bez trywializmów przez które trzeba było przebrnąć, ale to też było do przewidzenia, skoro to nie był zindywidualizowany kurs. Reasumując, polecam.

Na pewno obowiązkowa pozycja dla osoby studiującej zarządzanie lub chcącej kiedykolwiek piastować stanowisko menadżera. Książka napisana w dość przysfajalny sposób, jak na podręcznik. Czyta się przyjemnie, przesłanie jest proste i klarowne. Dla mnie największym plusem są wstawki przedstawiające faktyczne przykłady prowadzenia firm i sposoby działania słynnych menadżerów. Czasami skupia się na dość szczegółowych elementach co mnie niekoniecznie interesowało, aczkolwiek jako całokształt to ogromny plus.

podstawy jak w tytule i w sumie nic ponad

podstawy jak w tytule i w sumie nic ponad

Jak na podręcznik do zarządzania to czyta się świetnie!

Jak na podręcznik do zarządzania to czyta się świetnie!

Moja biblia to Podstaw Zarządzania na studiach. Mnóstwo teorii (jak to w takich książkach),ale część można wykorzystać w praktyce.

• Studia
  • Ekonomia
  • Biznes
  • Kupić
  • Biznes i zarządzanie

Dodaj cytat z książki Podstawy zarządzania organizacjami