Magia - Wróżby, Zaklęcia, Amulety

Wydawnictwo: Kirke
8360062080
magia, zaklęcia, ezoteryka
Elilaya

Magia zawarta w niniejszej książce łączy się w sposób trwały i nierozerwalny z życiem i otaczającym nas światem. Jej celem jest wywieranie wpływu na otoczenie oraz wzbogacanie naszego aspektu duchowego. Praktyczna magia uczy sztuki życia zgodnie z naturą i czerpania radości z każdego dnia. Książka w przystępny sposób prezentuje prawa rządzące magią, opisuje potrzebne akcesoria i sposoby ich samodzielnego wykonania oraz przedstawia właściwości magicznych rekwizytów, takich jak zioła, kamienie czy świece, znajdujących swoje zastosowanie w zaklęciach. Czytelnik nauczy się różnorodnych technik wróżenia, zapozna z mocami czterech Żywiołów oraz dowie się, w jaki sposób wykorzystywać magiczną energię Księżyca. Zyskana dzięki książce wiedza pozwala na tworzenie własnych zaklęć, amuletów i rytuałów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i okoliczności.

źródło opisu: http://aspirante.com.pl/wydawnictwo,620,kirke.html

źródło okładki: http://aspirante.com.pl/wydawnictwo,620,kirke.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!