Przepustka do chińskiego. 100 najczęściej używanych znaków chińskich

Passport to Chinese. 100 Most Commonly Used Chinese Characters
83-85655-25-5
poradniki
zhenzhu

Niniejsza książka przybliża czytelnikowi sto najpopularniejszych chińskich znaków. Jej treść została opracowana na podstawie badań języka chińskiego przeprowadzonych na Uniwersytecie Nanyang oraz instytutach językowych w Pekinie i w Hongkongu. Ten swoisty słownik pozwala opanować podstawy języka chińskiego od pociągnięć pędzelka przy kaligrafowaniu znaków aż po schemat hanyu pinyin, pomagający w nauce wymowy. Jasno wytłumaczony jest kształt, brzmienie i znaczenie stu najważniejszych znaków.

źródło opisu: 4 strona okładki

źródło okładki: skan własny