Uzdrawiamy nasz dom

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Odkryj energie subtelne w swoim domu! Uzdrowienie domu to uzdrowienie jego mieszkańców!Przyczyną wszystkich negatywnych emocji są zakłócenia układu energetycznego ciała. Praca z energiami subtelnymi koncentruje się na jego korekcie. Można to określić jako rodzaj emocjonalnej akupunktury bez użycia igieł. Takie same energie znajdują się również w naszych domach, w pomieszczeniach, w których przebywamy i w naturze. Dom często bywa przyczyną choroby i wtedy trzeba go uzdrowić. Książka jest napisana językiem prostym i zrozumiałym dla wszystkich, ma formę poradnika zawierającego teorię i praktykę, urozmaiconego dwiema setkami barwnych ilustracji, dziesiątkami propozycji ćwiczeń oraz doświadczeń.* Uczy nas, jak wyostrzyć wrażliwość na energie subtelne. * Przedstawia reguły rządzące światem energii subtelnych. * zaznajamia z podstawami geobiologii. * Pomaga unikać naturalnych energii szkodliwych. * zaznajamia z niebezpieczeństwami powodowanymi przez zanieczyszczenia energetyczne. * Szkicuje podstawy anatomii subtelnej. * Pozwala uzdrowić energetycznie dom i mieszkanie. Roberto zamperini po długim okresie badań poświęconych radiestezji, jodze, medytacji, radionice oraz psychoterapii założył Instytut Badań Energii Subtelnych, gdzie przeprowadza się doświadczenia związane z terapią energowibracyjną, anatomią i fizjologią subtelną oraz domoterapią subtelną.

Magda | 2015-11-15

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ciężko oceniać poradnik. W każdym poradniku są informacje przydatne i mniej przydatne. Tak samo jest i w tym. Warto przeczytać szczególnie dla interesujących się tematyką feng shui.

mariola | 2016-10-25
fiendishfiancee | 2016-07-02